KÜSI KOHE – Suhtle minuga messengeri aknas

Kontaktandmed

Üüritargalt OÜ
Reg. nr 14418045
Telefon: +372 53 818 043
E-mail: info@uuritargalt.ee
Kontonumber: EE487700771002929670

Meie eesmärk

Pakkuda lihtsat ja tõhusat üürikogemust, mida klient saaks usaldada, võimaldades kinnisvaraomanikul ja üürnikul saada lisandväärtust aja kokkuhoius ja parema elukeskonna loomises. Üüritargalt on platvorm ja teenuste valik, mis lihtsustab üürimisprotsessi alates üürniku leidmisest kuni üüripinna haldamiseni välja.

Minu teekond

Alates 2007-ndast aastast olen töötanud ehiussektoris, olles enamuse ajast omaala spetsialist, töödejuhataja või objektijuht. Omandasin parallelselt kõrgharidust ehitusinseneri erialal TTÜ-s. Eelpool mainitu on pannud aluse minu juhtimis ja organiseerimis oskustele. 2014 huvitusin kinnisvarast ning läbisin mitmeid sellealaseid koolitusi, peale mida hakkasin looma enda kinnisvara portfelli. Sinna kuulub kinnisvara ost-müük, renoveerimine, väljaüürimine, haldamine. Saadud kogemused üürikinnisvaras ja selle halduses on kindlaks vundamendiks Üüritargalt ettevõtte loomises. Tänaseks olen veendunud, just selline lähenemine üürikorteritele/majadele aitab meil viia üürikogemuse hoopis teisele tasemele, mis ei piirdu ainult vahendustasu saamises vaid jätkusuutlikus haldamises, mis võimalab
väikesel üüriinvestoril või kinnisvaraomanikul teha oma varast 100% passiivse sissetuleku allika.

Valeri Gorbatšjov
Tegevjuht
Üüritargalt OÜ juht ja omanik on Valeri Gorbatšjov, kes vastutab ettevõtte juhtimise ja klienditeeninduse eest. Minu jaoks on kinnisvara see, mis kütab kirge, ning iga avatud uks on põnev ja avastamist väärt.
Suhtle minuga